Kaubamärgid

Tasumine

Fumatek OÜ pakub oma klientidele võimalust tasuda oma ostude eest viiel erineval moel:
 

1. Tasumine pangalingiga.

Pangalingiga on võimalik tasuda meie e-poes. Maksekeskuse maksemoodul võimaldab Teil tasuda Eestis enimlevinud pankade pangalinkide kaudu. Vali oma kodupanga link ja Sind suunatakse maksma. Kui makse on edukas kuvab pank teate "Tagasi kaupmehe juurde". Olles klikkinud sellel lingil jõuab info edukast maksest ka meie e-poodi. Edukast tellimuse esitamisest teavitame Sind e-kirjaga. Pangalingiga tasumine võimaldab meil Sinu tellimust kõige kiiremalt käsitleda.
 

2. Tasumine krediitkaardiga.

Krediitkaardiga on võimalik tasuda Fumatek OÜ tegevusaadressil aadressil Järveotsa tee 54 II-korrus, Tallinn. Samalt aadressilt saate koheselt kätte ka ostetud toote.
 
3. Tasumine ettemaksuarve alusel.
Kui Sa ei ole eelmainitud pankade klient või mingil muul põhjusel ei soovi pangalinki kasutada siis võimaldame Sul tasuda ostu eest ettemaksuarve alusel. Vali makseviis "Arve alusel" ja Sind suunatakse lingile, millel klikkides saad vaadata või printida ettemaksuarve. Sama arve saadetakse Sinu e-posti aadressile. Tellimust hakkame käsitlema niipea kui tellimuse eest on tasutud. Juhul kui makse ei jõua meieni 3 tööpäeva jooksul, peame kahjuks tellimuse tühistama, kuid ootame Sind alati tagasi! Müügiarve raamatupidamisele saadame Teile e-postiga siis, kui postitame kauba. Paberarve lisame saadetud kaubale.
 

4. Maksmine pangakaardiga. 

Pangakaardiga on võimalik tasuda Fumatek OÜ tegevusaadressil aadressil Järveotsa tee 54 II-korrus, Tallinn. Samalt aadressilt saate koheselt kätte ka ostetud toote.
 

5. Tasumine sularahas. 

Sularahas on võimalik tasuda Fumatek OÜ tegevusaadressil aadressil Järveotsa tee 54 II-korrus, Tallinn. Samalt aadressilt saate koheselt kätte ka ostetud toote.