Kaubamärgid

Björnax kvaliteetsed tehissuitsutooted

Lai valik tehissuitsutooteid erinevateks otstarveteks ning erinevatele elualadele. Asendamatu korstnate, suitsulõõride, ventilatsioonisüsteemide, väljatõmbekanalite ja torustike kontrollimiseks ning kaardistamiseks. Kõikjale, kus on vaja kontrollida õhutihedust, ala- ja ülerõhku, õhu liikumist ning suitsuandurite tööd. Tehissuits sobib hobikasutuseks fotograafias, eriefektide teostamiseks teatrites ja lavadel, militaarkasutuseks, suitsusukeldujate koolitamiseks jne. 

Björnax tooted valmistatakse Rootsis, need ei ole mürgised ning on CE sertifitseeritud. Suurema osa tootevalikust moodustavad süüdatavad suitsupadrunid/pelletid, mis ei tooda ei sädemeid ega leeki, jahtuvad kiiresti ning toodavad vaid minimaalseid jääkprodukte. Eriti oluline omadus on see, et Björnax tehissuits käitub nagu tegelik suits. Sisetingimustes avatud ruumides kasutades tõuseb suits üles ning ruumi alaosas põranda lähedal tekib suitsuvaba front. Björnax tehissuitsu tooted on stabiilsed ka kõrgetel temperatuuridel ning suits on oluliselt tihedam, püsivam ning ei haju nii kiiresti nagu suitsugeneraatoriga toodetud tehissuits. 

Tehissuitsu tooteid on erinevate tootlikkustega alates 0,7m3 suitsutikkudest lõpetades 400m3 suitsupadrunitega. Välja on töötatud ka spetsiaalsed halli värvusega tehissuitsud, mis matkivad tegelike põlemisgaaside värvust. Lisaks leiab tootevalikust pulbri baasil tehissuitsutooteid (mis ei vaja süütamist ning mis ei põle), tehniliselt puhta koostisega tehissuitsutooteid (kasutamiseks tundliku elektroonikaga ruumides) ning lõhnastatud tehissuitsutooteid olukordadesse, kus lekkeid visuaalselt tuvastada ei ole võimalik. 

Uued tooted Vaata veel
Tootekood: 40041 ,   Laoseis: Laos
14,00 €
Tootekood: 40001 ,   Laoseis: Laos
12,00 €
Tootekood: 40096 ,   Laoseis: Laos
26,00 €
Tootekood: 40013 ,   Laoseis: Laos
35,00 €
Tootekood: 40042 ,   Laoseis: Laos
18,00 €
Tootekood: 40012 ,   Laoseis: Laos
65,00 €